11 marca 2024

Sroka O Cudocell

Porady eksperta

Blogerka „Sroka O” oceniła nasze kosmetyki Cudocell. Każdy z nich na podstawie swojego składu poddanego rygorystycznej analizie otrzymał pozytywną opinię.

Zgodnie z analizą blogerki uznanej za opiniotwórczą w kwestii składów kosmetyków Emulsja Cudocell Baby DERM otrzymała ocenę, że skład jest naprawdę ciekawy oraz nie zawiera żadnych zbędnych czy wątpliwej jakości substancji.

Kolejnym analizowanym produktem był płyn do kąpieli Cudocell Baby DERM 3w1. W lakonicznej ocenie wniosek Sroki brzmiał „Tu też jest OK”. Cieszy wyłącznie pozytywna opinie i jednocześnie nie zaskakuje nas. Ponieważ podczas tworzenia Cudocell Baby DERM 3w1 pragnęliśmy stworzyć produkt, który nie będzie szczypał oczu, zatem skład musiał być rygorystycznie przygotowany.

Ostatnim analizowanym produktem był krem na odparzenia Cudocell MAX Baby. Zawierający specjalną kompozycję składników krem do stosowania od 1. dnia życia uzyskał zasłużoną pozytywną opinię. Zgodnie ze Sroczym wnioskiem skład naszego kremu również jest OK.

Polecamy zapoznać się z całą recenzją pod linkiem Sroka O Analiza: Cudocell Baby DERM.

 

Może Ci się spodobać również:

21 lutego 2021 #Pielęgnacja

Jak pielęgnować skórę przy pieluszkowym odparzeniu u niemowlaka?

Każdy rodzic wie, jak ważna jest pielęgnacja skóry u dziecka – zwłaszcza w okresie noszenia pieluch. Należy sobie zadać pytanie,…

Zobacz
21 lutego 2021 #Zdrowie

Płacz dziecka – powody występowania i jak sobie z nim radzić

Każda matka spotkała się tą przykrą chwilą, gdy jej dziecko płacze, a ona nie wie, jak mu pomóc. Dziecko nie…

Zobacz
21 lutego 2021 #Porady eksperta

Ćwiczenia po porodzie, które pozytywnie wpłyną na zdrowie i regenerację młodej mamy

Wiele kobiet, gdy ich dziecko przyjdzie na świat, skupia się wyłącznie na nim, odkładając tym samym własne potrzeby na drugi…

Zobacz